Adatfeltöltés minden nap!
Frissítve:

Motorkerékpár szerelő

Német nyelvtudás: kellMunkaidő: teljes munkaidőKépzettség: kell képzettségHelyszín: Burgenland - Neusiedl am See Járás - Neusiedl am SeeLeírás: Fékszervíz, hibalekérdezés, papírok kiállítása, motorkerékpárok szervízelése, összeszereléseKövetelmények: Szakirányú végze ...Bővebben...

  • Leírás
  • Elérhetőség
Német nyelvtudás: kell
Munkaidő: teljes munkaidő
Képzettség: kell képzettség
Helyszín: Burgenland - Neusiedl am See Járás - Neusiedl am See
Leírás: Fékszervíz, hibalekérdezés, papírok kiállítása, motorkerékpárok szervízelése, összeszerelése
Követelmények: Szakirányú végzettség, jó német nyelvtudás szóban és írásban,
Minimális fizetés teljes munkaidőre számítva: bruttó 2260,31 EUR/ hó

Elérhetőség

Kattintson ide!

További állásajánlatok

> Állás
Állatorvos

Klinikai foglalkoztatás teljes munkaidőben

Thai-Masseur

Thai masszőröket keresünk heti legalább 26 órában színvonalas szalonba.

Minőségbiztosítási szakember

Minőségbiztosítási feladatok elvégzése, ellenőrzése

Projektmenedzser

Műszaki és gazdasági irányítás (tervezés, irányítás, felügyelet és ellenőrzés) nemzetközi beruházásoknál.

Termelési csoportvezető

Műszaki végzettség, német és angol nyelvtudás.

Hangtechnikus

Teljes munkaidős. Felajánlott szállás és ellátás.

Termelési vezető, tervező

Termelés megszervezése, termelt munkadarabok ellenőrzésének megszervezése

IT munkatárs

Nagyon jó számítógépes ismeretek MS-office, Photoshop, Corel Draw, HTML, PHP, JavaScript, SQL

Ingatlan felügyelő menedzser

Facility Manager, gondnok, felsőfokú műszaki végzettséggel

könyvelő

Könyvelés és bérszámfejtés, számlázás, levelezés, általános adminisztráció és humán erőforrások

Könyvvizsgáló

Számviteli tevékenységek, bevételek és a szállítói kötelezettségek heti 25 óra

Takarító

Magánházhoz péntekenként 8 órában

Takarító

Heti 10 órában

Vendéglátóipari kisegítő

Konyhai, takarítói és egyéb munkák esténként és hétvégén

Takarítási és konyhai munkák 20 óra hetente

Facility Manager, gondnok. Az összetartó kapocs az ingatlan tulajdonos és a bérlő között

Pedikűrös

Teljes foglalkoztatás

Kozmetikus és Pedikűrös

Heti 30-40 óra

Portás / Biztonsági őr

Jó német és angol nyevtudással

Jó német nyevtudással

Vendéglátás

Recepciós

Heti 20 óra

Szakács

Étterem - pizzériába, gyakorlott szakács

Szakács / Chef de partie

Teljes munkaidős, képzett, tapasztalt

Szakács vagy szakácsnő

Szállodába, teljes munkaidőben, hétvégén is.

Találatok: 501 - 525 / 593

Ezt most nézik

Fékszervíz, hibalekérdezés, papírok kiállítása, motorkerékpárok szervízelése, összeszerelése..
Gondnok, segédmunkás
Gondnok, segédmunkás a ház körüli munkák elvégzésében, rendezvények előkészítésénél( pl. székek pako..
Traktoros
2024 tavaszától keresnek traktorost mezõgazdasági ismeretekkel. A munka elvégzéséhez F kategóriás jo..
Gyermekorvos
Azonnali kezdéssel keresnek gyermekorvost rész- vagy teljes munkaidõben. Burganlandi munkavégzés a c..
Gumiszerelõ
Elõnyt jelent gumiszerelõi tapasztalat..